Premiera filmu „Czarna owca”. Było naprawdę elektryzująco

Szerokim echem we wszystkich mediach obija się w ostatnim czasie premiera filmu „Czarna owca”. Film w reżyserii Aleksandra Pietrzaka wywołuje wiele emocji zarówno wśród aktorów, dziennikarzy, jak i publiczności. Już niedługo film o rodzinnych więzach będą mogli zobaczyć wszyscy zainteresowani w kinowych salach.

Produkcja w reżyserii Aleksandra Pietrzaka

Aktorzy, którzy pojawili się na premierze udzielili licznych wywiadów na temat samego filmu i nie tylko. Dzięki temu mogliśmy nieco dowiedzieć się bardziej szczegółowych informacji na temat samego filmu. Jak podkreśla jeden z aktorów, a więc Arkadiusz Jakubik, bardzo spodobało mu się to, że reżyser miał bardzo optymistyczny plan na ten film. Pomimo tego, że dotyka ciężkich tematów, to jest optymistyczny.

Popularni aktorzy na premierze filmu „Czarna owca”

Wśród aktorów, którzy przybyli na premierę filmu w reżyserii Aleksandra Pietrzaka znaleźli się m.in. Magdalena Popławska, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Arkadiusz Jakubik, czy też Kamil Szeptycki.

Kilka słów na temat filmu powiedziała też Magdalena Popławska. Podkreśla ona, że jej postać, a więc Magda, będzie przechodzić dosyć dużą przemianę wewnętrzną. I to właśnie od tego zwrotu akcji w życiu Magdy rozpocznie się film. Postanowi ona w końcu powalczyć o siebie, o swoje szczęście i dalsze życie. To wszystko po wieloletnim związku oraz 25-letnim małżeństwie.