W Nowym Sączu już po raz 13. odbędzie się wydarzenie o nazwie Kultura Karpat

Mieszkańcy oraz turyści już w piątek 13 sierpnia będą mieli okazję wziąć udział w już 13. edycji Kultury Karpat. Odbędzie się Festiwal „Małopolska Karpaty Offer”. Jeśli lubisz tego typu wydarzenia, to poniżej dowiesz się, jakie dokładnie atrakcje zostały przygotowane przez organizatorów.

Liczne występy artystyczne, taneczne oraz teatralne

W piątek oraz w sobotę będzie świetna okazja do tego, aby lepiej poznać tradycję i kulturę, które panują na obszarze Karpat. Oprócz tego chętni będą mogli posłuchać tutejszej muzyki oraz podziwiać lokalnych artystów. To wszystko w ramach Festiwalu, który w tym roku odbędzie się zgodnie z planem. Przypomnijmy, że rok temu Festiwal „Małopolska Karpaty Offer” odbył się w formie multimedialnej. W tym roku jednak wszystko przebiegnie zgodnie z planem i po roku przerwy publiczność ponownie będzie mogła się zgromadzić.

Wydarzenie kulturalne dopasowane do szerokiego grona odbiorców

Organizatorzy zbliżającego się festiwalu w Nowym Sączu podkreślają, że zbliżające się wydarzenie kulturalne jest świetną okazją na poznanie Karpat oraz zaczerpnięcia sztuki dla każdej chętnej osoby. To wszystko za sprawą różnorodnego programu artystycznego, który został przygotowany specjalnie na tę okazję. Zarówno w piątek, jak i w sobotę odbędą się liczne wydarzenia plenerowe m.in. na ulicy Jagielońskiej. Oprócz tego atrakcje będą czekać także na Sądeckich Plantach. Pojawi się również plenerowe kino, które tym razem zorganizowane zostanie na placu Starej Sandencji.

Dodajmy, że wszystkie atrakcje zorganizowane w ramach zbliżającego się festiwalu są dostępne dla publiczności oraz gości całkowicie bezpłatnie.