W środę 11 sierpnia rusza tegoroczny największy festiwal w Polsce – Fest Festival 2021

Fani muzyki z pewnością niezmiernie cieszą się, że już niedługo będą mogli wziąć udział w ogromnym wydarzeniu muzycznym w Polsce. Ruszający 11 sierpnia Fest Festival 2021 jest największym tego typu wydarzeniem tego roku w Polsce. Jak festiwal będzie wyglądał w tym roku i jakie są najważniejsze informacje na jego temat?

Fest Festival 2021 od 11 sierpnia

W tym roku będziemy świadkami już drugiej edycji Fest Festivalu. Odbędzie się od 11 sierpnia do 14 sierpnia. Oczywiście zostanie on zorganizowany po raz kolejny w Parku Śląskim. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg gwiazd zarówno z polskiej sceny muzycznej, jak i zagranicznej. Warto dodać, że artyści będą mieli do dyspozycji aż dziewięć scen. Na tak obfitą scenerię pozwala Park Śląski, który jest jednym z największych parków w Europie.

Kto wystąpi na Fest Festivalu 2021?

Jak już wiemy, organizatorzy w tym roku postarali się i przygotowali dla wszystkich fanów festiwalowego klimatu nie lada gratkę. Wśród uczestników będziemy mogli uświadczyć m.in. artystów takich jak: Alan Walker, Kygo, Mata, Paul Kalkbrenner, Daria Zawiałow, Aurora, James Bay, Kayah & Bregović, Hania Rani, Purple Disco Machine, Mura Masa, czy też Princess Nokia. Oprócz wymienionych artystów na scenie pojawi się także znacznie więcej artystów. Jak więc widać, każdy fan muzyki znajdzie coś dla siebie. Artyści będą wykonywać projekcje muzyki pop, rock, hip-hop, czy też muzyki elektronicznej.

Co jeszcze zobaczymy na Fest Festival 2021?

Oczywiście atrakcje muzyczne to nie wszystko, co znajdzie się w obrębie festiwalu. Oprócz części muzycznej, wszystkie osoby przybyłe na to wydarzenie będą mogły skorzystać z wakeparku, studia tatuażu, lotu balonem, strefy wellness, czy też strefy fashion. Ponadto odbędą się takie wydarzenia jak piana party oraz warsztaty makramy. Więcej informacji na temat konkretnych atrakcji oraz dokładnych dat ich rozpoczęcia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Fest Festiwalu.

Osoby, które kochają muzykę i uwielbiają brać udział w wydarzeniach muzycznych na żywo, z pewnością mogą być zachwycone taką organizacją Fest Festivalu 2021. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali w tym roku w Polsce. I bez wątpienia największy.