Czy raper Taco Hemingway zmienia pseudonim artystyczny? Kim jest „Pan Śmierć”?

Fani polskiego rapu z niecierpliwością czekają na kolejną płytę Taco Hemingwaya. Jest to polski raper i imieniu Filip Szcześniak. Od lat jest jednym z najpopularniejszych wykonawców w Polsce. Wielkim hitem okazało się kilka albumów wydanych przez Taco Hemingwaya. Ostatnie płyty ukazały się w wakacje 2020 roku. Fani z utęsknieniem czekają na nowe produkcje Szcześniaka, a ten zaczyna występować pod pseudonimem „Pan Śmierć”.

Kiedy nowa płyta Taco Hemingwaya?

Taco Hemingway zdołał przyzwyczaić swoich fanów, że lubi wypuszczać nowe płyty bez żadnej zapowiedzi, po prostu od tak. Zasłynął on już z tego, że piosenki udostępniane są najczęściej nocą i od razu wszystkie z całej płyty. Z reguły płyty Hemingway’a światło dzienne ujrzały latem. W tym roku jednak tak nie było. Wszyscy fani doskonale jednak pamiętają jeden z wersów artysty, który brzmiał „[…] jeb** lipiec, płytę puszczę w grudniu […]”. Nic więc dziwnego, że wszyscy oczekują premiery nowej płyty jeszcze w starym roku. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się w ciągu ostatnich dni miesiąca.

Nowy pseudonim Filipa Szcześniaka?

W ostatnim czasie Filip Szcześniak zaczął występować pod nowym pseudonimem. Zaobserwować mogliśmy to chociażby na ostatnim albumie, który wydał CatchUp. Na liście gościnnych wykonawców pojawił się „Pań Śmierć”, którego do tej pory nikt nie znał. Okazało się, że jest to Taco Hemingway. Filip Szcześniak gościnnie wystąpił m.in. w kawałku „Patrol”.

Filip Szcześniak w zwrotkach nawiniętych u CatchUp’a nawiązuje m.in. do swojego albumu o nazwie „Marmur”, który został oficjalnie zaprezentowany pięć lat temu. Koniec 2021 roku już niedługo. Fani mają wielkie przypuszczenia na temat tego, że niedługo Taco Hemingway ponownie wszystkich zaskoczy i wypuści na salony nową płytę. Ma to wydarzyć się w grudniu 2021 roku. Czy Filip Szcześniak aka Taco Hemingway lub „Pan Śmierć” rzeczywiście wypuści nowy album ku uciesze fanów? O tym przekonamy się już niedługo.