Kuba Wojewódzki pojawił się w programie „Hejt Park” w Kanale Sportowym

Krzysztof Stanowski miał okazję porozmawiać z Kubą Wojewódzkim w programie „Hejt Park” na antenie Kanału Sportowego. Program od marca 2020 roku emitowany jest na popularnej platformie YouTube. Jak sam przyznał Kuba Wojewódzki, bardzo rzadko udziela on tego typu wywiadów na temat swojej osoby, przez co rozmowa ze Stanowskim obiła się szerokim echem w polskich mediach.

Rozmowy Kuby Wojewódzkiego z Krzysztofem Stanowskim

Ostatnia rozmowa pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Krzysztofem Stanowskim na łamach Kanału Sportowego nie była jedyną. Przypomnijmy, że w październiku 2021 roku wyemitowany został również odcinek programu „Kuba Wojewódzki” na antenie TVN, kiedy to w programie gościł właśnie Stanowski. Tamten odcinek cieszył się sporą popularnością wśród odbiorców, a obu Panom rozmawiało się bardzo dobrze. Wydaje się, że to był jeden z powodów, dla których Wojewódzki postanowił teraz zgodzić się i przyjąć zaproszenie do programu „Hejt Park”, który prowadzi z kolei Krzysztof Stanowski.

Udział Kuby Wojewódzkiego w programie „Hejt Park”

Ostatnia rozmowa pomiędzy Wojewódzkim a Stanowskim w programie „Hejt Park” trwała ponad dwie godziny. Zainteresowani podczas rozmowy poruszali bardzo różne tematy, przede wszystkim te dotyczące Wojewódzkiego i jego ostatnich rozterek życiowych. Wojewódzki rozwinął w swoich wypowiedziach m.in. tematy dotyczące sporu z Małgorzatą Rozenek-Majdan, funkcjonowania w mediach masowych oraz poruszył temat Sylwestra Latkowskiego, który jest twórcą reportażu związanym z „Zatoką Sztuki” w Sopocie.

Po rozmowie w programie „Hejt Park” sporo emocji w mediach wywołały informacje na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wojewódzki zaznaczył, że otrzymał niegodne propozycje seksualne od popularnej gwiazdy. Powiedział, że osobiście nie lubi tej osoby, ponieważ w każdy możliwy sposób szuka ona na siłę popularności.