Po 20 latach pracy z TVN-u odchodzi znana dziennikarka

Widzowie stacji telewizyjnej TVN Discovery Polska nie będą mieli już okazji gościć na ekranach znanej i doświadczonej dziennikarki Kolany Konopka. Doświadczona ekspertka postanowiła zakończyć pracę w zawodzie i przejść na emeryturę.

Koniec kariery zawodowej Jolanty Konopka

Dziennikarka w wywiadzie udzielonym dla medium „Wirtualne Media” zaznacza, że decyzja związana z zakończeniem kariery zawodowej i pracy w TVN nie była do końca jej osobistą decyzją. Również jej dotychczasowy pracodawca wyszedł z taką sugestią.

Dodajmy, że Jolanta Konopka zapisała się w pamięci telewidzów przede wszystkim jako prowadząca „Superwizjera”. W najbliższym czasie w telewizji zostanie wyemitowany ostatni odcinek, w którym prowadzącą będzie doświadczona dziennikarka. Następnie w rolę prowadzącego program wcieli się Jarosław Jabrzyk. Od tego momentu program będzie emitowany już tylko i wyłącznie na stacji TVN24, a nie jak wcześniej również na antenie głównej stacji TVN.

Przypomnijmy, że z programem „Superwizjer” Jolanta Konopka związana była aż od 2001 roku. Jest to więc aż 20 lat. Przed tym dziennikarka brała udział również w takich programach jak „Fakty w południe”.