John William „Will” Ferrell w nowym projekcie Strays

Od lat filmy są ulubioną rozrywką Polaków. Kiedyś całe rodziny spotykały się przed telewizorem, aby obejrzeć najnowsze nowości filmowe. Wraz z biegiem lat zmieniają się jednak trendy filmowe, jednak niektórzy aktorzy wciąż pozostają na TOPie. Taką wyjątkową osobą w branży filmowej na pewno jest John William „Will” Ferrell, który już niedługo pojawi się w produkcji Strays. Jaką rolę tam odegra?

Nowa produkcja Strays

Niebawem będzie można śledzić losy nowego projektu Strays. Będzie to film opowiadający o niesfornych zwierzątkach. Fani filmów zastanawiają się kto zagra główną rolę w tym filmie, zaraz obok tytułowych zwierzaków. W ostatnim czasie padało sporo nazwisk aktorów, którzy mogliby wziąć udział w produkcji. Okazuje się jednak, że tą osobą będzie John William „Will” Ferrell.

Will Ferrell będzie grał w Strays w dosyć nietypowy sposób, ponieważ za pomocą głosu. Jego głos przyczyni się do kreowania bohatera- psa. Pies ten będzie wiódł życie tułacza i wędrowca, bo pozbył się go właściciel. Na razie fani nie znajdą zbyt wiele informacji na temat fabuły w sieci. Osoby zainteresowane mogą jednak poszukiwać zdjęć z jesiennych konceptów. Natomiast jeżeli osoby nieznające Willa Ferella chcą zobaczyć kto dokładnie wcieli się w rolę głównego bohatera – psa, warto obejrzeć obejrzeć serial „Psychiatra u boku”, w którym Will Ferrell gra od wielu lat.

Dotychczasowe produkcje, w których uczestniczył John William „Will” Ferrell

John William „Will” Ferrell ma na swoim koncie wiele znanych produkcji, które stały się prawdziwym hitem na dużym ekranie. Najbardziej znane produkcje, w których grał ten aktor to: „Legenda telewizji”, „Czarownica”, „Ricky Bobby” oraz „Ostrza chwały”. Ten 54 letni aktor jeszcze dobrze sobie radzi na ekranie. Mało kto wie, że Will Ferrell jest z wykształcenia dziennikarzem i ukończył studia licencjackie w Kalifornii.

Will Ferrell, który zasłynął z filmu „Legenda telewizji”, ma zagrać głos psa w filmie Strays. Obecnie można oglądać tego aktora w serialu Psychiatra u boku. Jak więc widać po ilości rozegranych ról w wielu produkcjach, niedoszły dziennikarz sportowy z wyższym wykształceniem doskonale radzi sobie na małym i dużym ekranie.