Kolejny koreański serial pojawi się na Netflix

Koreańskie seriale są prawdziwym hitem wśród produkcji dostępnych na popularnej platformie Netflix. Teraz w sieci pojawiła się zapowiedź kolejnej produkcji. Trailer The Silent Sea po raz kolejny zawładnął internetem i możemy sądzić, że serial okaże się kolejnym hitem koreańskiej produkcji.

Fabuła serialu The Silent Sea

Serial będzie opowiadał o misji na Księżyc. Osoby, które będą brały udział w misji mają za zadanie odnaleźć próbki, które uprzednio zaginęły. Wydawać by się mogło, że bohaterowie biorący decydujący się na udział w misji będą skazani na porażkę, a w konsekwencji na śmierć. Jednak dowódca całej misji zrobi wszystko co w jego mocy, aby cała akcja zakończyła się sukcesem. Jak będzie w rzeczywistości? Jakie zwroty akcji przygotowali dla widzów twórcy koreańskiego serialu? Warto obejrzeć zapowiedź The Silent Sea i ocenić, czy serial jest godny uwagi.

Obsada serialu The Silent Sea

W obsadzie najnowszego koreańskiego serialu na Netflix zobaczymy m.in. aktora Yoo Gong, który występował już w innej hitowej produkcji, a mianowicie Squid Game. Oprócz tego wystąpi również Doon Bae. Reżyserem serialu jest Hang-Yong Choi.

Dodajmy, że oficjalna premiera 1. sezonu serialu The Silent Sea ustalona jest na 24 grudnia 2021 roku na platformie Netflix. Jak widać Netflix regularnie rozbudowuje swoją ofertę, a w ofercie znajdują się nawet gry, o czym więcej na stronie gamerank.pl.