Trzeci sezon Wiedźmina przed nami. Co nowego w serialu?

Już niedługo na platformie Netflix ukaże się sezon nr 2 „Wiedźmina”. Twórcy pracują już jednak nad sezonem nr 3. W mediach pojawiają się już pierwsze informacje na temat nowości, które mogą ukazać się w trzeciej części. Co ciekawe, w kolejnej odsłonie może pojawić się nowa bohaterka.

Premiera drugiego sezonu „Wiedźmina” i prace nad trzecim

Oficjalna premiera drugiego sezonu „Wiedźmina” na platformie Netflix odbędzie się 17 grudnia. O ile wszyscy czekają na premierę sezonu drugiego, o tyle twórcy już pracują nad trójką.

W trzeciej części ma zostać ukazana historia dziewczyny w wieku 20 lat. Mówi się, że zostanie ona ofiarą tzw. prania mózgu, przez co będzie miała myśleć, że jest zupełnie inną osobą niż w rzeczywistości. Niektórzy przypuszczają, że historia będzie dotyczyć Ciri, która zostanie podstawiona Emhyrowi. Inni jednak sądzą, że trzeciej odsłonie „Wiedźmina” na platformie Netflix pojawi się całkowicie nowa bohaterka, którą od zera stworzą scenarzyści.

Warto dodać, że zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin” będą trwały prawdopodobnie od lutego do czerwca przyszłego roku. Już teraz spekuluje się, że oficjalna premiera trzeciej części serialu miałaby miejsce wiosną 2023 roku.