„Matrix 4”. Nowy wygląd Keanu Reeves’a

Minął już jakiś czas od pojawienia się informacji o kolejnej części popularnej serii Matrix. Ostatnio w sieci można znaleźć nowe zdjęcia, na których pojawił  wcielającego się w Neo Keanu Reeves. Widzimy na nich, że aktor wyraźnie zmienił swój image na potrzeby przygotowań do roli.

Kolejna odsłona uniwersum

Pomysł nakręcenia „Matrix 4” od razu wzbudził wśród fanów wiele emocji. Na dzień dzisiejszy nadal nie znamy bliższych szczegółów na temat fabuły. Wiadomo, że do swojej roli nie wraca tylko Keanu Reeves, ale także Carrie-Anne Moss wcielająca się w postać Trinity.

Keanu Reeves i jego przygotowanie do roli

Reeves od kilku lat przyzwyczaił fanów charakterystycznym wyglądem kojarzonym z postacią Johna Wicka, z brodą i charakterystycznymi włosami. Wraz z zaangażowaniem w projekt i powrotem do kultowej postaci , aktor zdecydował się na zmianę image’u. Teraz widzimy go na nowych zdjęciach bez brody oraz z krótką fryzurą. Fani niemal od razu skojarzyli nowy look aktora z dawną rolą Wybrańca. Neo bowiem wygląda teraz bardzo podobnie jak w pierwszej części po wybudzeniu z matrixa.

Czekamy…

Stworzenia kolejnej części serii podjęła się współtwórczyni oryginalnej trylogii, Lana Wachowski. Jest ona również autorką scenariusza wspólnie z z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. Termin rozpoczęcia zdjęć, ani przybliżona data premiery „Matrix 4” nie jest jeszcze znana.

Brave New World skasowany. Nie będzie 2 sezonu

„Doktor Quinn”. Serialowa para znów przed kamerą