Polscy artyści, których warto poznać 

Wokalistka Kasia Sochacka mówi, jak nie raz zawieszała marzenia na haku i starała się patrzeć w drugą stronę, jednak one zawsze do niej wracały. Kolejny artysta Kamil Hussein wszystko robił sam, chciał dowieść, że ma talent, bez udziału w programach muzycznych i innych tzw. talent show. Patryk Pietrzak natomiast podkreśla, że chciał usłyszeć opinię słuchaczy, bo to oni jednak mają najwięcej do powiedzenia. Autorka projektu muzycznego The Pau, dodaje, że w swojej karierze miała chwilę zwątpienia wynikającą z krytyki innych osób, która szybko mijała. 

Jak wokaliści radzą sobie z pandemią?

Polska scena muzyczna rozwija się już od lat w niezwykłym tempie. Nie sposób nadążyć za nowościami, które pojawiają się tak szybko. Niestety sytuacja pandemiczna trwająca już ponad rok, zdecydowanie utrudnia im promowanie swoich utworów. Artyści nie mogą występować na scenach i grać koncertów, podczas których fani zakochaliby się w nowych rytmach lub słowach. Wokaliści nie dają za wygraną i nie dopuszczają do tego, by zostać zapomnianym. Dzięki licznym wywiadom i koncertom online zachęcają publiczność do dania szansy ich twórczości, z nadzieją, że w niedługim czasie uda im się spotkać z fanami pod sceną. 

Nowo narodzona gwiazda – Kamil Hussein 

Kamil Hussein jest Polakiem pochodzącym z Syrii, urodził się w 1994 roku w Lublinie. Sześć lat temu wyjechał z rodzinnego miasta do Warszawy, gdzie początkowo pracował jako kierowca Ubera. Przez ten okres cały czas miał cel, do którego dążył, choć nie była to łatwa droga. Po przeprowadzce do Warszawy cały czas miał nadzieję, że w końcu nastąpi jakiś przełom w jego życiu. Początki dla młodych artystów bez udziału w jakimś programie telewizyjnym są bardzo ciężkie. Kamil podkreśla, że do osiągnięcia swojego celu chce wszystko zrobić sam, bez pomocy talent show. 

Od samego początku wspierała go bardzo mocno dziewczyna wraz z siostrą. Rodzice tyle razy powtarzali„daj sobie już spokój, walczysz tyle czasu i nic z tego nie wychodzi”. Dzięki determinacji oraz silnej wierze młody artysta odniesie sukces. Dzisiaj jest pod opieką managera oraz wytwórni Universal Music Poland, która go wspiera i pomaga wydać swoją debiutancką płytę. Młody artysta jest dowodem na to, że nie tylko dzięki telewizji można odnieść sukces, należy mocno wierzyć nie poddawać się i próbować promować swoją muzykę w inny sposób.