Odwołany Orange Warsaw Festiwal

Tegoroczny Orange Warsaw Festiwal ze względu na pandemię został przełożony na przyszły rok. Organizatorzy podkreślają, że nawet przy zachowaniu reżimu sanitarnego oraz spełnieniu wariantów zaszczepienia nie ma na tę chwilę możliwości do zorganizowania imprezy. W zeszłym roku impreza również została odwołana przez panującą pandemię. Mieliśmy nadzieje, że w tym roku uda się zorganizować festiwal, niestety przez panujące warunki jesteśmy zmuszeni przełożyć go na przyszły rok. – mówią organizatorzy 

Na kiedy został przełożony słynny Orange Warsaw Festiwal?

Orange Warsaw Festiwal odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2022 roku. Organizatorzy zapewniają, że każdy kupiony już wcześniej bilet zachowuje ważność z nowym terminem. W festiwalu swój udział potwierdzili już Tyler, The Creator i niesamowity Brockhampton. Oprócz nich nie zabraknie też nowych artystów, ale o nich informacje udzielane będą w późniejszym czasie. Mamy nadzieję, że sytuacja z pandemią zostanie opanowana, a szczepienia odniosą pożądany skutek i już w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się na tak długo wyczekiwanym festiwalu. 

Co z pozostałymi festiwalami zaplanowanymi na ten rok?

Organizatorzy Open’er Festiwal cały czas monitorują sytuację. Impreza organizowana w Gdyni ma się odbyć, tylko w jakiej formie? Na tę odpowiedź trzeba jeszcze poczekać, wszystko zależy od tego co przyniosą najbliższe tygodnie. Jeszcze miesiąc temu została umieszczona na Facebooku informacja, że festiwal jest od miesięcy przygotowywany. Jego organizatorzy planują wiele rozwiązań w zależności od tego jak będzie wyglądała aktualnie sytuacja. 

Podobnie sytuacja wygląda z organizacją OFF Festiwalu w Katowicach, który zaplanowany jest na 6-8 sierpnia. Organizatorzy również zapewniają, że impreza się odbędzie. Zapewniają, że mają wystarczająco czasu, aby obserwować sytuację i dostosować się do panujących warunków, tak, aby festiwal był przygotowany zgodnie z obowiązującymi zasadami. Bilety są cały czas dostępne w sprzedaży. Jeśli jednak pomimo ogromnych starań festiwal się nie odbędzie, zakupione bilety będzie można zwrócić lub zachować na kolejną edycję.