Shawn Mendes pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej w 2022 roku

Wielu fanów Shawn’a Mendes’a na pewno jest zachwycona informacją, która została ostatnio oficjalnie potwierdzona przez samego artystę. Artysta oficjalnie potwierdził, że już niedługo odbędzie się wyjątkowa trasa koncertowa „Wonder: The World Tour”, która będzie obejmować aż 64 areny. Wokalista odwiedzi Amerykę Północną, kraje europejskie oraz Wielką Brytanię.

Trasa koncertowa „Wonder: The World Tour” Shawn’a Mendes’a

Shawn Mendes to jeden z najbardziej znanych wokalistów oraz kompozytorów obecnego pokolenia. W swojej karierze muzycznej był już 3 razy nominowany do nagrody Grammy. Już niedługo gwiazdor rozpocznie trasę koncertową „Wonder: The World Tour”, która będzie związana z premierą ubiegłorocznego albumu, a także świeżo ukazanego kawałka muzycznego o nazwie „Summer of Love”, który powstał we współpracy z Tainym. Warto dodać, że podczas koncertów europejskich, wraz z Shawn’em Mendes’em na scenie pojawi się także King Princess. Oczywiście tak samo będzie również i w Polsce.

Znamy oficjalną datę oraz miejsce występu Shawn’a Mendes’a w Polsce

Kiedy muzyczny gwiazdor pojawi się w Polsce i gdzie dokładnie odbędzie się jego koncert? Z wielką przyjemnością możemy już ogłosić, że będzie to krakowska Tauron Arena. Koncert zaplanowano na czwartek, dnia 24 marca 2022 roku.

Cały harmonogram trasy koncertowej „Wonder: The World Tour” można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej związanej z tą trasą koncertową. Wszystkie chętne osoby, które pragną być obecne na koncercie Shawn’a Mendes’a z pewnością powinny jak najszybciej rozpocząć ubieganie się o bilety. Poprzednia trasa koncertowa była bardzo udana, a w niektórych miejscach bilety na występ gwiazdora rozeszły się nawet w ledwie kilka minut.