W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widnieje Vin Diesel w bardzo słabej formie

Vin Diesel znany jest raczej każdemu, który interesował się filmami akcji. Swoją popularność aktor zawdzięcza przede wszystkim występom w serii filmów „Szybcy i wściekli”. Film po raz pierwszy pojawił się w kinach w 2001 roku, a aktor przyzwyczaił nas wszystkich do tego, że we wszystkich odsłonach prezentował świetną formą fizyczną. Teraz w sieci pojawiły się jednak zdjęcia, na których Vin Diesel prezentuje się nieco gorzej niż zazwyczaj.

Sylwetka Vina Diesela

Urodzony w 1967 roku aktor nazywa się tak naprawdę Mark Sinclair. Przydomek Vin Diesel nadał on sobie w młodzieńczych latach kariery. Celebryta swoją sławę zyskał przede wszystkim dzięki serii filmów „Szybcy i wściekli”. Już w pierwszym filmie z tej serii, Diesel zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Ubrany w charakterystyczny biały podkoszulek zdecydowanie zapadł w pamięci wszystkim widzom.

Wrażenie na wszystkich oglądających robiła nie tylko gra aktorska, ale również sylwetka. Umięśnione ramiona, szczupły brzuch oraz szerokie barki. W połączeniu z niskim poziomem tkanki tłuszczowej, filmowy Dominic Toretto prezentował się naprawdę dobrze. Amerykański aktor w znakomitej formie znajdował się przez wiele następnych lat. Nic więc dziwnego, że zdjęcia, które teraz znalazły się w sieci, wywołały spore zdziwienie wszystkich fanów.

Vin Diesel z wystającym brzuchem

W drugiej połowie 2021 roku w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać sylwetkę Vina Diesela. Powiedzieć, że nie do końca przypomina on swój wygląd z lat wcześniejszych, to naprawdę powiedzieć bardzo mało. Rzeczywiście aktorowi znacznie bliżej jest teraz do sylwetki „tatusia”, niż do sylwetki umięśnionego aktora, którą prezentował szybciej.

Filmowy Dominic Toretto wypowiedział się już odnośnie swojego wyglądu. Zaznacza on, że naprawdę został on ojcem, więc taka sylwetka jak najbardziej mu pasuje. Podkreślił on również, że teraz dał sobie więcej luzu, ponieważ ma ośmiomiesięczną przerwę od wszelkich zdjęć filmowych. Nic więc dziwnego, że aktor stara się wykorzystać czas wolny od planu filmowego i być może zrobił sobie wakacje, o których marzył od zawsze.

Po wypowiedziach Vina Diesela możemy sądzić, że gorsza forma to jedynie chwilowe poluzowanie diety i braku treningów. Wydaje się jednak, że tak doświadczony aktor może w kilka chwil wrócić do wyglądu swojej sylwetki, którą ponownie będą zachwycali się wszyscy widzowie.