Chwytająca za serce „Tajemnica zawodowa” Wysoka oglądalność nowego serialu TVN

Serial „Tajemnica zawodowa” zapowiada się na jeden z najbardziej obiecujących nowych produkcji grupy Discovery, która została zaprezentowana podczas wiosennej ramówki. Serial ten jest olejną tematyczną produkcją, która jednocześnie rozgrywa się na Sali operacyjnej, oraz Sali sądowej. Serial jest pełen tajemnic, intryg oraz niewierności.  W rolach głównych „Tajemnicy zawodowej” pojawili się Magdalena Różczka, która zagrała adwokatkę Julię, a także Cezary Pazura, który wcielił się w postać jej męża.

Wrasta popularność nowego serialu „Tajemnica zawodowa”

Po dwóch odcinkach nowy serial TVN „Tajemnica zawodowa” wyemitowanych w telewizji i stronie player.pl zanotował wysokie wyniki oglądalności, a także zebrał dobre opinie wśród widzów i krytyków. Główna bohaterka serialu Magdalena Różczka informuje, że otrzymali bardzo dużo pochwał oraz gratulacji. Sama uważa też, że serial jest bardzo dobry, a z każdym odcinkiem coraz lepszy. 

Dorota Kośmicka-Gacke producentka serialu „Tajemnica zawodowa” uważa, że bardzo mocnym punktem serialu jest jego obsada.   Oprócz głównych aktorów tj. Magdalena Różczka, czy Cezary Pazura w produkcji wzięli udział m.in. Anna Dereszowska, Tamara Arciuch, Piotr Stramowski, Antonina Liwiniak oraz Justyna Zielska. 

Serial porusza dwa wątki: medyczne oraz prawnicze

„Tajemnica zawodowa” jest nowym serialem, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi, a główną fabułą jest walka Julii Żurawskiej o uniewinnienie męża Andrzeja z zarzutów kryminalnych. Główna bohaterka ma na imię Ania i ma 40 lat, skończyła studia prawnicze w Warszawie, oraz wróciła w strony rodzinne. Poznała tutaj miejscowego lekarza, z którym się związała. Nazywa się Andrzej Żurawki i jest chirurgiem ginekologiem. Ania poświęciła się rodzinie, stwarzając dom, jaki zawsze pragnęła, swoje ambicje przy tym odłożyła na bok. Pełniąc rolę żony i matki żyje w cieniu męża, dopóki nie poznaje tajemnicy, która zmienia jej życie o 360 stopni.